Telefon : 0533 406 80 64


Home » Acil İlaç Kurye » Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye

Acil İlaç Kurye

Acil İlaç kurye sadece çok acil ilaçlar la ilgili problemlerde hizmet vermektedir. Bizler Acil İlaç Kurye olarak akşam saat 20.00’dan sonra kapanan eczanelere sizleri hiç göndermeden direkt olarak nöbetçi olarak bulundurduğumuz

acil ilaç kurye personellerimizi sizlerin adresine yönlendirip ilaçlarınızı almak için reçetelerinizi alıp en yakında bulunan eczaneye gidip hemen reçetenizde yazan ilaçlarınızı alıp getirip sizlere teslim ediyoruz.

Bu hizmetimizde en önemli etken size en yakın bulunan ilaç kurye personelimizi yönlendirip hemen hızlı şekilde ilaç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Acil İlaç olarak istediğiniz tüm resmi ilaçları bizden rahatlıkla internetten ilaç siparişi vererek sipariş verebilirsiniz. İnternetten eve ilaç servisi miz vardır.

Neden acil ilaç kurye gerekli ?

Bu hizmet ile acil hasta veya acil ilaç ihtiyaçlarınızı sizlere daha hızlı şekilde ulaştırmak amacıyla evinizden direkt olarak bizleri arayarak ilaç moto kurye talebinde bulunarak sizlerin zaman kaybından kurtarıyoruz.

çok acil hastalarınız olduğu zaman çok acil bir şekilde acil ilaç larınızı bizden isteyebilrisiniz. Acil ilaçlarınızı istediğiniz adrese bir saat içinde teslim ediyoruz.

Acil ilaç kurye nasıl doğdu ?

Son zamanlar da bizlere gelen yoğun talepler çerçevesinde bizlerde bu hizmetimize başlamakla birlikte kesintisiz olarak 24 saat hizmet anlayışı

Uzun zamandıan beri birçok firma sahibleri gerek maillerinde gerekse yüzyüze ortamlarda piyasının acil ilaç kurye elemanlarına ihtiyaçları olduğu vurgusunu yapmaktaydı.

Bizde araştırmalarımızda gerçekten böyle bir eksikliğin olduğunu fark ettik ve acil ilaç kuryeyi kurduk.

Acil ilaç kurye teslimat süreleri ?

Bu serviste teslimat sürelerimiz sizlerin bizleri aradığı ilçe ve ilacın bulunduğu eczane adresine göre değişmekle birlikte en yakın ve en uzak mesafeyi göz önünde bulundurduğumuzda 30 dakika ile 90 dakika içerisinde ilaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.

Size gelen personelimize lütfen reçete kağıtlarınızı eksiksiz olarak veriniz.