Etiket arşivi: sağlık kurye

Eczane Kurye

Eczane kurye sayesinde evinizden işyerinizden hasta olan yakınlarınız için veya kendi bireysel ihtiyaçlarınız için kurulmuş olan eczane kurye seçeneği bir moto kurye servisidir.

Eczane kurye , gece gündüz bulamadığınız ilaçları istanbula bağlı tüm semtlerdeki eczanelerde araştırarak bulur ve sizin vermiş olduğunuz adrese 45 dakika içerisinde teslim eder.

Eczane kurye ekibimiz tarafından ihtiyacınız olan Eczane,Acil İlaç Kurye vb. ürünlerinizi evinizden dışarı çıkmadan 7/24 saat günün her saatinde Eczane Kurye ekibimiz tarafından size en yakın nöbetçi eczane’den ihtiyaç duyduğunuz ürün,ilaç vb, alarak kapınıza kadar ulaştırmaktadır

Moto kurye ile gece yarası eczanenin uzak olması veya evdeki kişilerin müsait olmadığı anlarda insanlara yardımcı olabilmek adına kurulmuş kurye firmamızla eczaneden alınması gereken ilaçlarınızı biz alıp getiririz zamanının size ve sevdiklerinize kalsın diye yağmur çamur kar fırtına her an her zaman yanınızda olduğumuzu unutmayın.

Çok Acil İlaç Kurye

İlaç Kurye 2013 yılından beri sektörde sürdürdüğü kurye dağıtım hizmetlerini şimdi

İlaç Kurye olarak 7/24 hizmete daha hızlı devam ederek siz istanbul halkına bu hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

Sağlık Kurye

Sağlık Kurye hizmeti kimi zaman eczanelerde tükenmiş bir ilacı ecza depolarından tedarik için kimi zaman insani bir durum olarak ihtiyacınız olan bir ilaç için ortaya çıkar.

Hastasınız yada çevreniz de yardım alabileceğiniz kimse yok. Bu gibi durumlarda Sağlık kurye bir telefonla en yakın eczaneden ilaç temin ederek ayağınıza kadar getirir.

Gece gündüz günün her saati ihtiyacınız olduğu her an bir telefonunuzla ilacınızı en yakın eczaneden alıp kapınıza kadar getiriyoruz.


Sağlık kurye
hizmet süresi normal yol şartlarında 30 dakika ile 60 dakika arasında değişebilmektedir.Üstelik bu yeni hizmetimizden çok uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Unutmayın herşey sizlerin sağlığınız içindir. mutlu müşteriler
Sağlık Kurye , Pazartesi’den pazara kadar sizin için 7 / 24 saat sağlık kurye ilaç kurye hizmeti veriyoruz amacımız sizin evinizden çıkmadan park sorunu yaşamadan veya hastalığınızdan dolayı dışarıya çıkmamanız için bu hizmeti veriyoruz.

Bulamadığınız ilaçları sizin yerinize bulan firmamız gece yarısı talep ettiğiniz diğer ürünleride sizin için en kısa zamanda bulur ve en acil şekilde talep ettiğiniz adrese getirir.
sağlık topluluğuna ithaf edilen bir kurye servisidir. İnsanoğlunun bildiği en eski servislerden birini aldık ve tıp camiasının spesifik ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için güncelledik. Yılda 365 gün her gün 24 saat kurye hizmeti sunuyoruz.

Hastaların ihtiyaçları geliştikçe ve değişmeye devam edeceğine inandığımız için hizmetlerimiz de öyle olmalıdır. Bu bizim meydan okumamız ve müşterilerimize olan bağlılığımız.