Göktürk Kurye

Göktürk kurye , motorlu kurye arabalı kurye vip kurye hizmetleri vermekteyiz.

Kurye  hizmetlerin herhangi birisine ihtiyaç duymanız halinde 0212 226 16 75 numaralı hatımızdan merkezimizi aramanız bizim için yeterlidir.sizlere en yakın kuryemizi yönlendirerek gönderilerinizin gideceği adrese en hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Göktürkte Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından fark edilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta’dır  İş yeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olacaktır.

Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin ve çeşitli nedenler sebebiyle zaman zaman sıkıntılar oluşturmakta’dır ve işler yavaşlamaktadır.

Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Seri Kurye gibi tüm İstanbul ve yakın şehirlere  yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek sizler için büyük bir kolaylık’tır

Seri motorlu kurye olarak merkezimiz Göktürkke çok yakın mesafededir yani bu nedemektir  sizin her zaman 15 dakikanlık mesafenizde bir motorlu kurye bulunması anlamına gelir .

Göktürk bilindik üzere biraz şehir dışında kalmaktadır siz herhangi bir motokurye çahırdınızda kuryenin size gelmesi enaz 30 dakkikadır zaten işiniz acil olmasa kurye çağırmazsınız.

Seri kurye  30 dakika gönderinizi teslim alır ayrıca sude motorlu kurye olarak misyonumuz müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktır amacımız bududur .