Güneşli kurye

Güneşli kurye başta olmak üzere istanbulun bütün semtlerine ve istanbula yakın şehirlere seri kurye olarak acil kurye hizmetleri vermekteyiz bunu’la beraber arabalı kurye uçak kargo moto kurye hizmetleri’de verilmektedir.

Seri kurye bölgede 25 kurye personeliyle 2005 yılından buyana güneşli bölgesinde hizmet vermektedir.başlıca hedefimiz bizi tercih eden müşterilerimize ekonomik  hızlı ve kaliteli bir kurye hizmeti sunmaktır bunun için bizi 0212 226 16 75 numaralı hattımızdan arayıp hangi hizmetten yararlanmak istediğinizi belirtmeniz bizim için yerli olacaktır.

Moto kurye size en yakın kurye personelimizi 15 dakika gibi bir sürede adresinize yönlendirip gönderinizi 90 dakika gibi bir sürede gideceği adrese ulaştırıyoruz, farkımız hızımız bunuda deneyip öğreniyorsunuz bu konuda iddalıyız ve ayrıca size söylenen sürede gönderiniz gideceği adrese ulaşmaz ise paranızı size iade garantisi veriyoruz.

Güneşli semti istanbulun avrupa yakasının batı tarafında yer almaktadır ilçe olarak bağcılar ilçesine bağlıdır semt olarak  yenibosna halkalı koçasinan ve mahmutbey semtlerine komşu olmaktadır