İstoç moto kurye

İstoç Kurye ,  uzun yıllardan beri İstoç ve çevresinde kurye hizmetleri vermekteyiz şimdi gönderileriniz ve alımlarınız daha hızlı ve daha ekonomik hale getirdik bunun nedeni kadromuzun genişlemesi altmış yaya ve motorlu kurye personelimizce İstoç ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde hizmetinizdeyiz.

Büyük şehirlerde trafik yoğunluğun’dan dolayı araçların ulaşımı oldukça zor olduğu noktalara istoç ve istoça yakın kurye ekiplerimiz’ce ulaşır ve gönderilerinizi size söylenen zamanda alır ve size söylenen sürede teslim edilir. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler sayesinde yapmak istediğiniz işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz.

Ayrıca ulaştırılmadı ya da geç ulaştırıldı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.sude kurye Bütçenizi zorlamadan sizlere en ekonomik ve kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş’tir. göndermek veya almak istediğiniz gönderileriniz herzaman güven altındadır.
Herhangi bir adrese göndermek istediğiniz gönderileriniz ya da gelmesini beklediğiniz gönderiler zamanında teslim alınarak size söylenen zamanda teslim edilir. Teslimat sonrasındaki personelimiz size en kısa sürede bilgi verir. 7 Gün 24 Saat İstoç Motor Kurye Şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

istoç ticaret ve toptancılar merkezi istanbulun kuzey batında yer almaktadır içerisinde ikibine yakın irili ufaklı işyeri bulunmaktadır bunlar çoğunluk olarak kıtasiye zucaciye kuruyemiş toptancıları ve elektironik araç gereç gibi sıralandıra biliriz. kuzey tem otoyoluna sınırı bulun maktadır ilçe olarak’ta bağcılar ve başakşehire sınır’dır