Şirinevler Kurye

Şirinevler kurye şirketi bir  seri kurye iştiraki olup 7 gün 24 saat size en hızlı en ekonomik postacılık hizmetini vermektedir. Çünkü metropol kentlerin trafik yoğunluğundan otomobil ile ulaşımın imkansız olduğu noktalara kurye ekiplerimizce en kısa sürede ulaşılır ve gönderileriniz tam zamanında ve ucuza teslim edilir. Motorize, karakuşak sahibi olan uzman kadrosuyla, motorlu kurye ve dağıtım hizmetini yüksek kalite anlayışıyla bütünleştirerek hızlı, güvenli ve doğru evrak taşımacılığını mesleği olarak benimsemiştir.

Şirket içi eğitim ve bilgi aktarımı ile kuryelerimiz sizlere, özenle seçilmiş, temiz kıyafetleri içerisinde, saygın iletişim yöntemleri ve son model araçları ile hizmet sunmaktadırlar.

Hizmetin tüm unsurlarını kusursuzca yerine getirmek için ve toplam kalite anlayışından hareketle, tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Küçük ya da büyük ayrımına tabi tutmaksızın en ince detayına kadar özenli ve titiz bir çalışmayla varış noktasına ulaştırıyoruz.