Tekstilkent Kurye

Motorlu kurye olarak 2006 yılından beri tekstilkent’te ve çevresinde moto kurye ve kurye hizmetleri Vermekteyiz istanbul gibi büyük şehirlerde trafik yoğunluğu ve şehrin büyük oluşu, zaman yetersizliği, işlerin Çokluğu, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işin Yapılabilme gerekliliği, olumsuz hava şartları ve daha onlarca sebepten dolayı motorlu kurye kullanımı çok önemli ve Gerekli bir hizmet haline gelmiştir.

Serikurye olarak gönderileriniz ekonamik ve hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bağcılar Esenler tekstil kent ve giyim kent istanbulun konum olarak kuzey batısında yer almaktadır ve içerisinde yaklaşık 3000 civarında irili ufaklı işyeri bulunmaktadır bunları sıralamak gerekirse başta hazır giyim ve tekstil olmak üzere elektironik matbaa ve züccaciye gibi sıralaya biliriz belediye olarak esenler belediyesine bağlıdır. sınır olarak bayrampaşa esenler ve bağcılar semtlerine sınırı bulunmaktadır .

Tekstilkent kurye , sigorta turizm gümrük nakliye  , alışveriş mağazaları kuyumcu eczane oto galeri market daha pek çok iş yeri ile alakalı kurye gönderileri paket koli zarf hediyelik eşya  çiçek  pasaport vize kimlik  , ilaç , anahtar otomobil parçaları mağaza alışverişi  gümrük evrakları uçak kargo ile gitmesi gereken evraklarınız tam vaktinde adresinizden alınır ve gitmesi gereken adrese en kısa zamanda ulaştırılır.

Henüz uçan araçlar bulunduğumuz ülkede olmadığından ve dünyada böle bir araç henüz üretilmediği için kurye gönderileri gitmesi gereken yerlere   zaman kaybını önlemek adına bireysel kurumsal motorlu kurye  firmasına sahibiz.

Sizler içinde  hız zaman  güven değerli ise hemen motor kurye firmamızla iletişime geçerek kurye gönderilerinin ne denli süper bir hizmet olduğunun sizlerde farkına varın. Motorların taşıyabileceği yasal olan her gönderiler zamanında gitmesi gereken adrese gönderi şekline göre (acil normal ) olarak hemen ulaştırılır.

Tekstilkent den  motorlu kurye hizmeti veren şirketimizin telefon numarasına ulaşabilir kurye hizmeti alabilirsiniz. telefon üzerinden iletişime geçildi andan itibaren bölgenize en yakın kurye arkadaşımız gönderilerek kısa sürede gönderiniz teslim alınır ve verilen süre içinde gönderi karşı tarafa teslim edilir.