Uskumruköy Kurye

Uskumruköy kurye , avrupa yakası moto kurye operasyonlarını ve hizmet alanını genişletmek için oluşturduğu bir hizmet sayfasıdır.

Uskumruköy kurye sayfası aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir ve kurye hizmeti alabilirsiniz. Sizde Uskumruköy bölgesinden İstanbul’un tüm bölgelerine ulaşan dağıtım ağımızdan faydalanıp hızlı ve sorunsuz gönderi yapmak istiyorsanız hemen bizi arayın.

Uskumru köy Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalledir. Genelde elit kesimin yaşadığı villaların bulunduğu ve yeni yapılmış olan yavuz selim köprüsüne çok yakın olan bir yerleşim yeridir.

Uskumru köy çok lüks sitelerle çevrili bir alandır burada macro center sarıyer market bim a101 carrefoursa migros marketler zinciri restoranlar piknik alanları ve en önemli ise kilyos pilajına 4 km gümüşdere pilajına ise 3 km uızaklıktadır. Ayrıca boğaziçi kampüsü yerleşkesi ve suma beach plajı konser alanı bulunmaktadır.

Sizde uskumru köy den gönderi yapmak istediğinizde deneyimli kuryeleri sayesinde 7 / 24 kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece şirketimizi aramanız dır. 0533 406 80 64 – 0554 124 99 28